Petíció(?)

Petíció(?) – Nem tudom, hogy ez a legmegfelelőbb cím-e, és nem is nagyon szoktam ilyet írni – nopláne kérni -, de most azt kérném minden kedves barátomtól és ismerősömtől – különösen azoktól, akik dolgoztak már együtt az IdomSofttal, vagy a DMÜ-vel és egyetértenek velem -, legyen kedves megosztani ezt a Bővebben…

Szerző: Kósa Ferenc | Közzétéve: telt el a közzététel óta

Megérkezett a számítógépről indítható DÁP eAláírás

Már számítógépről is indítható DÁP eAláírás a https://dap.gov.hu/ealairas oldalról. Az oldalra DÁP bejelentkezést követően tölthető fel az aláírandó dokumentum, ahol az aláírás előtt meg is jeleníthető. Az „aláírás indítását „Tovább” gombra kattintvan a telefonunkra kapunk egy push értesítést. A push értesítésre tapintva megnyílik a DÁP applikáció az aláírandó dokumentummal. A Bővebben…

Szerző: Kósa Ferenc | Közzétéve: telt el a közzététel óta