Petíció(?)

Petíció(?) – Nem tudom, hogy ez a legmegfelelőbb cím-e, és nem is nagyon szoktam ilyet írni – nopláne kérni -, de most azt kérném minden kedves barátomtól és ismerősömtől – különösen azoktól, akik dolgoztak már együtt az IdomSofttal, vagy a DMÜ-vel és egyetértenek velem -, legyen kedves megosztani ezt a Bővebben…

Szerző: Kósa Ferenc | Közzétéve: telt el a közzététel óta