Szabó Erika Viktória: Dr. Kósa Ferenccel készített interjú a digitalizációról, és az E-ing kapcsolódó kérdéseiről (2025.10.30.)

Szabó Erika Viktória (továbbiakban: Sz. E.): Jó napot kívánok Tanár Úr! Az első kérdésem az lenne, hogy a jogalkotói cél, az E-ING kapcsán, hogy gondolja, mennyire fontos nekünk ez a digitalizációs folyamat, az elektronikus tér? Mennyire tartjuk fontosnak az elektronikus tér használatát, és a digitalizációt a jogban?  Dr. Kósa Ferenc (továbbiakban: dr. Bővebben…

Szerző: Kósa Ferenc | Közzétéve: telt el a közzététel óta