Lassan, de biztosan elindultunk az egységes európai elektronikus ügyintézés felé.
Már néhány uniós eszemélyivel is be lehet jelentkezni az mo.hu-ra.


0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük